Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie napisów pl i eng w naszej bazie i jednocześnie na stronach takich jak napisy24.pl, grupahatak.pl, opensubtitles.org, napiprojekt.pl, english-subtitles.org i wielu innych. Wybierając napisy z obcych źródeł zostaniesz przeniesiony na stronę docelową z której bezpośrednio pobierzesz napisy. Klikając na napisy ze źródła napisys.pl pobieranie rozpocznie się automatycznie, ponieważ plik pochodzi z naszej bazy. Na dole każdej strony z napisami zobaczysz podgląd napisów.
Wyszukaj tytuł odpowiedniego odcinka serialu lub filmu a następnie kliknij przycisk "DODAJ NAPISY". Na stronie, do której przekieruje Cię serwis wybierz język napisów które chcesz dodać i wybierz plik; na końcu potwierdź aby ukończyć proces uploadu. Możesz bez limitów i rejestracji wgrywać napisy w formacie txt i srt do każdego serialu/filmu. Zachęcamy do dzielenia się własnymi tłumaczeniami!
W przypadku odkrycia błędów na stronie lub problemów przy wgrywaniu/pobieraniu/wyszukiwaniu napisów prosimy o jak najszybszy kontakt na adres email [email protected] Możesz też użyć formularza kontaktowego, w tym celu kliknij zakładkę "Kontakt". W treści wiadomości opisz co poszło nie tak, możesz również załączyć screeny.